מי יותר בריאים טבעוניים או אוכלי כל?

הנושאים המובילים במאמר זה

כשבאתי מטבעוני, יהיה לי קשה לקבוע שטבעונים בריאים יותר מאוכלי כל. כפי שטבעונים רבים יכולים להעיד, ישנה סטיגמה מסוימת בלהיות טבעוני מכיוון שדיאטה זו מוצגת לרוב כדיאטה "קיצונית". עם זאת, אני לא מסכים עם התפיסה הזו.

אבל יש הרבה אנשים אחרים שמבקשים לשנות את התפיסה של אנשים לגבי טבעונות על ידי שיווק טבעונות לדמוגרפיה שונה. הקמפיין Meatless Monday מקדם את ימי שני כיום שבו אנשים צריכים להוריד את עצמם ממוצרי בשר ולהחליף אותם בצמחים או בדגים במקום זאת כדי לשפר את רווחתם בטווח הארוך ולהציל את הסביבה בו זמנית.

מה שעלינו לזכור הוא שבשל תת תזונה, אוכלוסיות רבות שאוכלות תזונה לא בריאה יחיו חיים בריאים יותר כאשר יחליפו הרגלים אלו

אמונה שאפשר לחיות בלי לצרוך מוצרים מן החי קיימת כבר עשרות שנים, כאשר כמה משקיפים מעריכים שייתכן שהיו עד 100,000 טבעונים בשנות ה-60.

בשנת 2009, החיפושים בגוגל של "טבעוני" עלו על מספר החיפושים של "צמחוני".

טבעונים יכולים להימנע ממזון מהחי, לרוב עם צריכה מוגבלת של מזון מעובד

דוגמאות למזונות צמחיים הם אפונה, עגבניות וכרובית.

היתרונות הבריאותיים של תזונה טבעונית ברורים

עדויות מצביעות על כך שתזונה טבעונית היא אחד מהרגלי האכילה הבריאים ביותר בדיוק כמו תזונה של אוכלי כל.

מגוון מחקרים בשנים האחרונות מצאו שתזונה טבעונית עדיפה על אורחות חיים קונבנציונליים אחרים בהיבטים רבים. למשל, אנשים טבעונים דיווחו על רמות גבוהות יותר של רווחה, פחות דימוי גוף שלילי והתלות מופחתת בתרופות נוגדות דיכאון מאשר עמיתיהם אוכלי הכל.

עם זאת, יתרונות אלו אינם מספיקים כאשר אנשים אינם יכולים להרשות לעצמם מזון ומוצרים.

אנשים עוקבים אחר דיאטות שונות מסיבות שונות. כדי להפוך את תחלואי הבריאות והסביבה, אנשים בוחרים בטבעונות על פני התזונה המערבית הסטנדרטית שלהם עתירת שומן מהחי. עם זאת, האם יש אנשים בירקות ופירות באמת בריאים יותר מכל אותם טבעונים מושבעים שדוחסים את הצמחים המזינים האלה?

דיאטה מורכבת, תזונה יכולה להיות תחום מבלבל להשתכשך בו. עם מגוון מסחרר של בחירות תזונתיות על פני מה שהם מכנים "טבעוני", "צמחוני" עד הווריאציה המעורפלת ביותר אולי בסיומת האות היוונית Ωmega או רק X (טכנית זה אמור להסתיים איכשהו בפי), מי באמת יכול לדעת של מי הדיאטה עומד על גבי אחרים בראש הר בריא יותר?

במאמר זה אנו מציגים שלושה מקרים הממחישים כיצד אפילו הרופאים שלנו לא יודעים מספיק

בני אדם צרכו בשר במשך אלפי שנים וזה טבעי עבורם. מה שלא טבעי הוא התזונה המודרנית העשירה. מה שבני אדם אוכלים כעת הורג יותר אנשים מכל דבר אחר ואלו שצורכים דיאטות עשירות נמצאים בסיכון גבוה יותר למגוון של בעיות פיזיות. במחקר נמצא כי טבעונים אינם בריאים יותר מאלו שאינם טבעונים וברמה הנפשית, גם אין השפעות גדולות. אנשים צריכים להתמקד פחות באימוץ אורח חיים טבעוני ובמקום זאת, לבצע שינויים קטנים בתזונה שלהם כדי להפיק תועלת משמעותית יותר לבריאותם".

האתר הראשון מבריטניה העתיקה באינטרנט:

הוא מעריך את הטרמינולוגיה סביב דיאטה וכן את היסטוריית הדיאטה עושה זאת בשלושה שלבים: 1) על ידי בחינת הידע שהיה לחברה לגבי אכילה חזרה לפרה-היסטוריה (הווה

טבעונים לקחו כאן עידן חדש מבוקש.

אם רק התחלת עם החיים הטבעוניים או חושבים עליהם, המדריך הזה יכול לעזור לך לקבל החלטות בריאות וחכמות.

שמי ביילי רוסידאס. אני סטודנט ב-Wake Forest-University. במדריך הטבעוני הזה, אני הולך לעזור לעדכן את הקוראים מה היתרונות של תזונה ואורח חיים טבעוני, כך שתוכל להפיק את המרב מההחלטה שלך וליהנות מכל מה שיש לחיים עבורך!

אהבתם? שתפו!

מאמרים נוספים שעשוים לעניין אותך

טיפול בפסוריאזיס ומחלות עור נוספות

פוטותרפיה היא שימוש באור אולטרה סגול לטיפול במחלות עור. טיפול בפוטותרפיה הוא אופציה בטוחה, יעילה וזולה עבור חולים רבים עם פסוריאזיס ומחלות עור אחרות. הוא

השתתפות בניסוים קלניים בתחום הסכרת

השתתפות בניסויים קליניים הייתה הדרך היחידה לקבל טיפול חדש וחדשני בסוכרת. המטרה העיקרית של השתתפות בניסוי קליני היא למצוא טיפול ניסיוני שעשוי להיות יעיל עבורך.