האם זה אפשרי להציל מידע אבדוק מכונן קשיח?

הנושאים המובילים במאמר זה

התשובה לשאלה זו אינה פשוטה כן או לא. ישנם גורמים שונים שנכנסים לתמונה כאשר אתה רוצה לשחזר מידע מהכונן הקשיח. הגורם החשוב ביותר הוא סוג הכונן הקשיח שיש לך.

אם הכונן הקשיח שלך הוא דיסק מגנטי, אז זה יכול להיות אפשרי לשמור מידע בדיקה ממנו. אבל אם הכונן הקשיח שלך הוא SSD, אז התשובה תהיה לא כי אין חלקים נעים ב-SSD וככזה הוא לא מייצר חום שיכול להשפיע על הנתונים עליו.

ישנן מספר דרכים שונות לשחזר מידע מכונן קשיח. אחת השיטות הנפוצות ביותר היא להשתמש בתוכנת שחזור נתונים שתסרוק את הכונן הקשיח עבור כל קבצים או תיקיות שעדיין נמצאים שם.

ישנם גם כמה התקני חומרה שניתן להשתמש בהם כדי לחלץ נתונים מכונן קשיח, אבל זה תלוי באיזה סוג של מכשיר יש לך ואם הוא תואם לחומרה.

על מנת לשחזר מידע שאבד מכונן קשיח, יש צורך לדעת את הסיבה לאובדן הנתונים. נתונים עלולים ללכת לאיבוד עקב טעות אנוש, התקפת וירוסים, הפסקת חשמל או כל סיבה אחרת.

הצעד הראשון בשחזור מידע שאבד הוא הבנת הגורם לאובדן נתונים. ברגע שזה נעשה, איש מקצוע יכול לנקוט בצעדים הדרושים לשחזור הנתונים.

אפשר לשמור מידע בדיקה מדיסק קשיח. ישנן מספר דרכים לעשות זאת. אחד מהם הוא באמצעות תוכנת שחזור נתונים. דרך נוספת היא באמצעות כלי הדמיה כגון Norton Ghost, Acronis True Image או Macrium Reflect.

ניתן להשתמש בתוכנת שחזור נתונים כדי לשחזר מידע שאבד מכונן קשיח שעוצב או פורמט מחדש בימים או בשבועות האחרונים. זה יכול לשמש גם כדי לשחזר מידע שאבד מכונן קשיח פגום שעדיין לא פורמט.

ניתן להשתמש בכלי הדמיה בעזרת כונן קשיח USB חיצוני, דיסק CD/DVD, או כונן הבזק והוא ייצור עותקים מדויקים של תוכן הדיסק שלך לשימוש מאוחר יותר במקרה שמשהו יקרה לדיסק המקורי שלך

אפשר לשמור מידע בדיקה מכונן קשיח. זה חיוני שתנקוט בצעדים הדרושים כדי להבטיח שהנתונים בכונן הקשיח שלך לא יאבדו לתמיד.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים צריכים לשחזר את הנתונים האבודים שלהם מכונן קשיח, כגון: מחיקה בשוגג, הדבקה בווירוסים ואסונות טבע. חלק מהסיבות הללו הן זמניות וניתנות להיפוך, בעוד שאחרות קבועות ואינן ניתנות לתיקון.

ניתן לשמור מידע מכונן קשיח על ידי ביצוע השלבים הבאים:

– נתק את הכונן הקשיח מהמחשב

– שים אותו בשקית אנטי סטטית

– שים אותו במיכל אנטי סטטי

אובדן נתונים הוא אפשרות מפחידה עבור כל משתמש מחשב. החלק הגרוע ביותר הוא שזה יכול לקרות לכל אחד, לא משנה כמה אתה זהיר. אם איבדת נתונים בגלל וירוס או תוכנה זדונית, כשל בחומרה, או אפילו סתם מחיקה בשוגג, אז אפשר לשחזר את הנתונים מהכונן הקשיח שלך.

השלב הראשון בשחזור נתונים שאבדו הוא להפסיק את השימוש בכונן הקשיח ולוודא שלא נכתב אליו מידע נוסף. זה יאפשר לך קצת זמן לטפל בבעיה לפני שלא יישאר דבר בדיסק להתאושש.

כאשר כונן קשיח קורס, לא תמיד ניתן לשחזר את המידע שאבד. ייתכן שהנתונים בכונן יוחלפו על ידי נתונים חדשים או שהם ניזוקים פיזית.

השלב הראשון בשחזור מידע שאבד הוא לקבוע אם ניתן לשחזר את הנתונים בכלל. אם יש סיכוי שניתן להציל את הנתונים, אז ישנן שיטות רבות ושונות שניתן להשתמש בהן כדי לשחזר אותם.

כאשר כונן קשיח קורס, הנתונים בו בדרך כלל אובדים. הסיבה לכך היא שהנתונים מאוחסנים על משטח מגנטי שעלול להינזק באירוע כמו נחשול מתח או כאשר המחשב נופל.

ישנן דרכים רבות לשחזר נתונים מכונן קשיח. אחת מהן היא להשתמש בתוכנה הסורקת אחר עקבות מידע שהותיר אחריו המחשב. דרך נוספת תהיה להשתמש בטכניקות משפטיות ובציוד כדי לשחזר מידע מהמגשים של הכונן הקשיח.

הדבר החשוב ביותר לעשות אם אתה רוצה את הקבצים הישנים שלך בחזרה הוא לא לוותר על התקווה ולמצוא מישהו שיודע מה הם עושים ויכול לעזור לך!

ישנן שלוש דרכים שונות לשמור מידע בדיקה מכונן קשיח.

א. שחזור חומרה: זה כרוך בשימוש בכלי לאחזור נתונים שמחובר למחשב עם הכונן הקשיח מחובר. זה יכול לשמש כדי לשחזר נתונים מכונן קשיח שקרס או כזה שאינו מתפקד כראוי.

ב. תוכנת שחזור נתונים: שיטה זו כוללת שימוש בתוכנה כדי לסרוק קבצים שאבדו ולאחר מכן לשחזר אותם מהכונן הקשיח. התוכנה אמורה להיות מסוגלת לקרוא כל סוג של מערכת קבצים שהייתה בשימוש במחשב הישן, כך שאם אתה יודע באיזו מערכת קבצים נעשה שימוש במחשב הישן שלך, תוכל לגלות איזו תוכנה היא הטובה ביותר לשחזור הקבצים שלך עם השיטה הזאת.

ג. שירות שחזור קבצים: אם אף אחת מהשיטות הללו לא עובדת, אז ייתכן

אהבתם? שתפו!

מאמרים נוספים שעשוים לעניין אותך

קורס הכשרה להנדימן

הנדימן הוא מקצוע שקיים כבר אלפי שנים והוא עדיין רלוונטי בשל הביקוש הרב שלו בימינו. ניתן לתאר את הנדימן כמי שמנהל, מנקה, מתקן או מטפל