עמוד הבית|English|العربية|צור/י קשר
כניסת מדריכות

מהי שיטת אביבה?

שיטת אביבה היא שיטת אימון ייחודית, המבוצעת באמצעות תרגילי התעמלות ומשפיעה על המערכת ההורמונאלית של האישה. השיטה נועדה לפתור באופן טבעי ועצמאי - ובלי כל התערבות חיצונית - בעיות פוריות, בעיות מחזור ותופעות גיל המעבר. השיטה מחזירה לאישה את השליטה בגופה ובתהליכי הפריון הטבעיים, בלי צורך בהתערבות רפואית, תרופות, כימיקלים ואמצעים מלאכותיים אחרים.

שיטת אביבה היא שיטה המבוססת על תרגול גופני, שפותחה בשנת 1966 על ידי, המורה לחינוך גופני, הגב' אביבה שטיינר. השיטה נועדה לתת מענה מקיף לבעיות שונות של מערכת הרבייה והפריון של האישה ושל הגבר.

סדרת התרגילים נהפכה ל"שיטה" כאשר בדרך מקרה גילתה שטיינר כי תרגול רצוף של תנועות מסוימות בחוקיות קבועה מחולל תגובה חוזרת בגוף האישה. לפי אותה חוקיות, התרגול הקבוע ממריץ את מחזור הדם ומחזק את האיברים הפנימיים.  השיטה התפתחה והופצה על ידי מורות להתעמלות ואומצה בעיקר על ידי נשים מהמגזר הדתי.  בשנת 2009, הוקם המרכז הבינלאומי לאימון בשיטת אביבה שלקח על עצמו להפיץ ולרכז מידע על השיטה.

אביבה שטיינר גילתה כי תרגול רצוף של תרגילים מסוימים בחוקיות קבועה מחולל תגובה חוזרת בגוף האישה. לפי אותה חוקיות, התרגול הקבוע ממריץ את מחזור הדם ומחזק את האיברים הפנימיים הנשיים. באמצעות אותם תרגילים, השיבה לעצמה שטיינר את היכולת לשלוט בגופה ובאיזון ההורמונאלי שלו ללא כל אמצעים מלאכותיים, ופיתחה את "השיטה". לימים קיבלה השיטה את הגושפנקא הרשמית ממוסדות טיפוליים שונים, בארץ ובעולם, הנעזרים בה ליצירת איזון הורמונאלי בכלל ולהשגת הריון בפרט.

שיטת אביבה מסייעת לך לקבל מחזור ביום ובזמן הרצויים לך, למנוע את כאבי המחזור ואת התופעה הקדם-וסתית, לטפל בבעיות של אי-הופעת מחזור ושל מחזור ארוך מדי או קצר מדי, לפתור תופעות של גיל המעבר ועוד – והכל, בלי התערבות חיצונית, בלי תרופות וכימיקלים, באופן טבעי ועצמאי לחלוטין.

בעיקר נודעת שיטת אביבה בסיוע שהיא מעניקה לנשים הנתקלות בבעיות פוריות. תרגול בשיטת אביבה יגדיל את סיכוייך להיכנס להיריון בין אם תמשיכי לנסות להרות באופן טבעי ובין אם תנסי להרות בעזרת טיפולי בפוריות לסוגיהם השונים.

את תרגילי ההתעמלות של שיטת אביבה תלמדי בקורס פרטני בן שלושה שיעורים, המועברים באווירה נינוחה ובלווי מוסיקלי. לאחר מכן יורכב בשבילך רצף תרגילים אישי, בהתאם לגופך וליכולותייך. את סדרת התרגילים הפרטית שלך תוכלי לבצע בבית ללא כל עזרה, בהתאם לזמני המחזור החודשי. תרגילי השיטה פשוטים ומהנים, וניתנים לביצוע על ידי כל אישה בריאה.
 
 
שיטת אביבה: אימון תנועתי לשיפור הפוריות, להסדרת המחזור וגיל המעבר באופן טבעי.
פותח ע"י פלוטו מקבוצת ATP בניית אתרים