Go to AVIVA METHOD Information Center

להעלים את ה-PCOS

אם הייתי שומעת לפני כשנה וחצי – שאני יכולה להירפא באמת ובאופן טבעי מהשחלות הפוליציסטיות, ואני יכולה להסדיר לעצמי את המחזור ללא גלולות והורמונים – כנראה שלא הייתי מאמינה. אבל זה קרה, וזה יכול לקרות לכל אחת שמתמודדת עם הקושי הזה.

זה סיפור אחד קטן, של בחורה בת 24 – מתוך הרבה סיפורים והרבה אנשים. אבל אני מאמינה שהסיפור שלי יכול ללמד, לעודד וגם לחזק. הלוואי שאצליח להגיע למישהי אחת דרך הסיפור הזה ולגרום לה להאמין שהיא יכולה לשנות את הסיפור שלה, להפוך אותו לסיפור טוב. אם הייתי שומעת לפני כשנה וחצי – שאני יכולה להירפא באמת ובאופן טבעי מהשחלות הפוליציסטיות, ואני יכולה להסדיר לעצמי את המחזור ללא גלולות והורמונים – כנראה שלא הייתי מאמינה. אבל זה קרה, וזה יכול לקרות לכל אחת שמתמודדת עם הקושי הזה.

בגיל 16 אובחנתי כבעלת שחלות פוליציסטיות, לאחר שכמעט ולא קיבלתי מחזור. הרגשתי שמשהו לא בסדר, ושאני שונה מכולן – התביישתי, היה לי קשה לקבל את העובדה שאני לא מתפתחת כמו כל החברות שלי.  לאחר בדיקות הרופאה קבעה כי זה המקרה, אבל לא ממש הסבירה לי מעבר אלא טענה כי מטפלים בזה בעזרת גלולות. אז עוד לא הבנתי במה זה כרוך ומה ניתן לעשות. הייתי צעירה שפשוט רצתה תיקון מהיר. המשכתי כרגיל וללא גלולות עד גיל 20. לקחתי גלולות במשך כשנתיים ובהן היו עליות ומורדות במצב הרוח, דיכאונות ובעיקר הרגשתי כאילו אני לא יכולה לשלוט בגוף שלי.

כל זאת השתנה כשהפסקתי לקחת את הגלולות (יסמין) כיוון שהייתה אזהרה, ולא פניתי לגלולות אחרות. רציתי לבד. במשך כשנה לא לקחתי גלולות והתסמינים של השחלות הפוליציסטיות רק החמירו. אקנה חמור, עליה במשקל ועוד מתנות. בשלב מסויים, שהיה אחד מהקשים בחיי – החלטתי לפקוח את העיניים ולשים לזה סוף. ידעתי שאני יכולה, אבל לא ידעתי איך.

במשך תהליך ארוך מאוד של כשנה – תהליך שעדיין נמשך – אני לומדת, חוקרת ומבינה את הגוף שלי, למה הוא מתנהג באופן שהוא מתנהג ואיך אפשר לעזור לו לחזור למסלול. הכל התחיל מהתזונה הטבעית, כשהחלטתי להימנע מכל המזונות המעובדים, מחלב ומסוכר, ולהתקרב לדברים האמיתיים. כמובן שזה גם דורש המון חוזק נפשי ורוחני, והרבה עבודה שהיא יומיומית. שום דבר אינו מובן מאליו, וכל יום הוא אתגר חדש, אבל עם הרבה אמונה והרבה רצון טוב, אני מתקדמת לאט לאט.

ואז, ברוך ה' – הגיעה מירב סלומון לחיי – נכנסה ללא הודעה מוקדמת וטרפה את כל הקלפים. פתאום פגשתי מישהי שמבינה באמת מה עובר עלי, ויכלה להסביר לי איך הגוף עובד ואיך אני יכולה לעזור לו. הגוף התחיל לעבוד כבר במהלך הפגישה הראשונה, ממש הרגשתי, פיזית, איך הכל חוזר למסלול ומתאזן. התרגילים מתחלקים לשלושה חלקים והם מאתגרים אבל לא קשים מאוד, כיף לשמוע מוזיקה ולתרגל בבוקר, לפתוח את היום באנרגיות טובות. תוך פגישה אחת מלמדת, מעשירה ומרגשת – ותרגולים בבית במשך כשבועיים-שלושה, קיבלתי מחזור! אני רוצה להדגיש עד כמה העניין הזה הוא לא מובן מאליו בשבילי, המחזור שלי הוא לא סדיר כלל והוא יכול להגיע גם פעם בשנה או חמור מכך, והעובדה שבזכות האמונה החזקה בתהליך, התרגול, והשליחה האמיתית הזו – מירב, הצלחנו להגיע לתוצאה שהיא פשוט נפלאה בעיני ומאוד מרגשת.

כעת אני ממשיכה את התרגילים שלוש פעמים בשבוע, בשמחה, בחדווה ובהתמדה – עם כוונה אמיתית להצליח ולהעלים את התופעה הזו שנקראת "שחלות פוליציסטיות" מחיי. והתודה האמיתית מגיעה למירב  שהצליחה, בהמון חן, תמיכה ושמחה – להעניק לי מתנה אמיתית – את השליטה בחיי.

אתן חזקות,

אתן יכולות,

אתן שולטות בגופכן.


בהצלחהשיטת אביבה: אימון תנועתי לשיפור הפוריות, להסדרת המחזור וגיל המעבר באופן טבעי.
פותח ע"י פלוטו מקבוצת ATP בניית אתרים