עמוד הבית|English|العربية|צור/י קשר

אדוה נפתלי - טבעון

לתאום פגישה עם אדוה נפתלי התקשרי: 050-2614004

פרטי התקשרות עם אדוה נפתלי

בטלפון: 050-2614004
במייל: advanaftali@walla.com

איך מגיעים לאדוה?
כתובת:
רח' מעלה אבשלום 14א' שכונת קרית חרושת , קרית טבעון
קישור למפה


אודות אדוה: רקע וניסיון מקצועי


אדוה נפתלי, מדריכה מוסמכת בכירה לשיטת אביבה, מורה ליוגה נשית ולפילטיס, מאמנת התעמלות
קרקע מכשירים לבנות ,מטפלת באמצעות אקסס בארס והפשטות שבאלוהות, מנחת מעגלי נשים
בתחום המיניות והנשיות, קדרית, אמא ל 3 ילדים.

אני מאמינה בשילוב של תודעה מודעות ותירגול עם הגוף הפיזי ליצירת שינוי. במפגשים איתי אני מקפידה על  שילוב של תרגילי שיטת אביבה עם כלים מהיוגה הנשית, דמיון מודרך, נשימות וניקוי רחם, שיחה וטיפול והעלאת המודעות באמצעות כלי תודעה של האקסס בארס ו”הפשטות שבאלוהות". רוב המפגשים פרטניים אבל בהחלט יש הזמנה פתוחה ללימוד בקבוצה ,הניסיון שלי בהנחיית מעגלי נשים ובהוראת הפילאטיס והיוגה הנשית מאפשרים לימוד משותף שהערך המוסף שלו הוא השיתוף במעגל, הדינמיקה, ההשראה והמחיר המוזל החוויה שמלווה אותי לאורך חיי היא  שהתרגול הגופני והחיבור הבריא אל הגוף שלי העצים בחיי הביא  לחיי חופש ,תנועה, שינוי, ביטחון, שמחה, אופטימיות, עוגן ויציבות.
לפני כמה שנים, כשחיפשתי כיצד אני יכולה לגשר את הידע וחוכמת הגוף שלי עבור נשים נתקלתי "במקרה” נתקלתי בשיטת אביבה וידעתי שהגעתי הביתה.

מאז השליחות שלי היא ללוות נשים המבקשות להתאהב שוב בגופן שבוגד ומאכזב ומגיעות לחפש דרכים שיאפשרו להן להיות שותפות פעילות. הכלים שתקבלי במפגשים יעזרו לך לפתור את הסיכסוך הפנימי התמידי המתקיים בתוכך , סכסוך זה שיוצר מתח ,חוסר שקט וכיווץ. והרבה פעמים הוא הסיבה העיקרית ליציאה מאיזון הורמונאלי האחריות לריפוי עוברת אלייך, לשימושך בבית, באופן עצמאי בהתאם למחזור החודשי ולטיפולים. התפישה שמנחה אותי במפגשים היא שהרחם שלך היא העוגן שלך כאישה, הבית, החיבור שלך למימוש, ליצירת חיים חדשים, חיבור לשפע, להנאה ולעונג וכל הכלים שתקבלי יסייעו לך לייצר חיבור בריא יותר ולהעלות את האמונה שלך בכוחות הריפוי הטבעיים של גופך. ארגז הכלים אותם תקבלי במפגשים/קורסים השונים יאפשרו לך לקיים דיאלוג חדש עם האישה המינית שאת, יפתחו ערוץ ישיר אל כוחות הבריאה שלך, העצמת היצירתיות שבך, מפגש מחודש עם החופש הפנימי, התשוקות, הרצון האוטנטי שלך.המלצות וסיפורי הצלחה אצל אדוה נפתלי

אדוה ושיטת אביבה שינו את הדרך שבה הסתכלתי על ההריון, המיניות והגוף שלי. לא דרך מילים, אלא דרך תנועה השגתי שוב את השליטה על הגוף, והאהבה לכל אלה.

בתקופה שניסיתי להיכנס להריון (שנה וחצי של רכבת הרים...) היה לי את הצורך לשמוע סיפורים שהם ״כמו שלי״. לא כאלה שנכנסו להריון על הניסיון הראשון, ובטח לא כאלה שנכנסו להריון בטעות. חיפשתי את השחלות הפוליציסטיות, המחזור הלא סדיר, שנים של גלולות.
הסיפור שלי מתחיל בחצי שנה של ניסיונות ״טבעיים״, בלי התערבות וגם בלי שום מחזור. לא סדיר ולא ״לא סדיר״. כלום. כשהרופא נשים אמר לי שעם שחלות פוליציסטיות כמו שלי הסיכוי שאבייץ הוא קלוש ביותר- התחלתי להבין שמשהו לא בסדר.
בהמלצתו ניסיתי את הטיפול הקונבנציונלי- שני סבבים של איקקלומין- לא ביוץ, לא מחזור. הרבה אכזבה. המון.
אחרי שסיימתי עם הסבב השני, בעידודו של בעלי, התחלתי טיפול בדיקור סיני אצל האחת היחידה והנפלאה- יעל ססלוב שני. אבקת קסמים לא הייתה שם, אבל מפה התחיל השינוי.
אחרי חודשיים של דיקור יעל המליצה לי על שיטת אביבה.
עם הרבה סקפטיות נפגשתי עם אדווה אצלה בבית. כמה דמעות ששפכתי, ורק כשהן יצאו אצלה לראשונה, הבנתי כמה זו הדרך שאני צריכה לעבור- להתחבר לעצמי ולגוף שלי במסע המטורף הזה. אדוה הזכירה לי דברים שכבר קצת שכחתי, שהגוף שלי בריא, חזק, חכם ושיש לי את היכולת לעזור לזה לקרות. אני יכולה.
3 חודשים עשיתי את התרגילים, יום כן יום לא. בלי הפסקות (כבר 6 חודשים שאני בלי מחזור...) כי בכלל אין ביוץ. התרגילים, המוזיקה, השגרה של להשקיע בעצמי, נתנו לי את ההרגשה שאני עושה את המקסימום. יום אחד זה יקרה, בלי שנרגיש, משהו ישתנה...
כעבור 3 חודשים, בייצתי לראשונה. פעם ראשונה בחיים. והרגשתי את זה בעוצמות מטורפות. הרגשתי שנכנסתי להריון ולצערי הוא היה לא תקין. אחרי הפלה כואבת התאוששתי נפשית ופיזית, ואחרי שלושה שבועות חזרתי לתרגל. התחושה הייתה כאילו אני חוזרת הביתה. למוכר ולאהוב. זה הצליח פעם אחת, זה יצליח שוב. וזה יהיה בריא בפעם הבאה.
בסופו של דבר (אחרי שנה וחצי של ניסיונות ובאמצע הפלה) פניתי לרופא נשים מקסים ורגיש, שהיה מאוד אופטימי לגבי ולגבי השחלות שלי. הוא לא גיחך כשהזכרתי את הדיקור, ולא האדים כשהזכרתי את אביבה. הוא אמר ״יאללה, בואי ננסה״.
סבב ראשון של זריקות פיוריגון, דיקור, אביבה, הרבה תפילות. ומשהו בנפש ובראש רגוע יותר מבעבר. לא הספקתי לסיים את סבב הזריקות הראשון ונכנסתי להריון. ההתרגשות בשיאה. הצליח. יש!
היום, שנה אחרי, אני מתרגשת לכתוב את הסיפור שלי, בזמן הנקת לילה לתינוקת נפלאה ומתוקה...
אדווה ושיטת אביבה שינו את הדרך שבה הסתכלתי על ההריון, המיניות והגוף שלי. לא דרך מילים, אלא דרך תנועה השגתי שוב את השליטה על הגוף, והאהבה לכל אלה.


"אדוה הייתה מקסימה ומכילה, והרגשתי שיש לי כתובת ומנחה אמתית לתהליך"

לכל מי שמתלבטת, אני מציעה לנסות את השיטה, לנסות את התרגילים. העבודה הפרו-אקטיבית, לקיחת הגוף שלך בידיים, הפעולה במקום ההמתנה - כל אלה מגבירים את האופטימיות ועוזרים לעבור את התקופה של הציפייה להריון המיוחל.
קראי את סיפור ההצלחה של נועה ואת מכתב התודה ששלחה למדריכה אדוה נפתלי

"אדוה היתה מדהימה"
ספרי עוד, מדהימה באיזה אופן? "המילים שלה ליטפו אותי. אני זוכרת תחושות חזקות של התרגשות, ציפייה, תקווה, התחזקות". יש לי רק מלים טובות עליה: היא חיזקה אותי והיתה מסורה, מאוד אכפתית, זמינה גם בטלפון מעבר למפגשים. הרגשתי שהיא באמת מתעניינת ורוצה לשמוע מה עובר עלי".
קראי את סיפור ההצלחה של יסמין שלמדה בקבוצה אצל המדריכה אדוה נפתלי


"אמרו שיש לי מנופאוזה... אמרו לי תשקלי תרומת ביצית... "

"כבר בשיחת טלפון עם אדוה נפתלי, התעודדתי. אדוה אמרה לי שה-FSH מראה שהשחלות שלי מותשות, ולא שיש בעיה עם הביציות שלי, כל מה שצריך זה לאמן את המערכת ולחזק אותה. בדיוק כמו כל שריר אחר בגוף. זה בדיוק מה שהייתי צריכה לשמוע, המשפט הזה הידהד אצלי בהמשך הדרך"
קראי את מכתבה של א', שלמדה אצל המדריכה אדוה נפתלי

"קיבלתי ארכה, דחיתי את גיל המעבר"
"הרפואה הקונבנציונלית לא מציעה פתרון למצב של מנופאוזה מוקדמת. אלא אם את רוצה להיכנס להיריון, וזה לא היה המצב. תמיד הייתי מאמינה גדולה של הרפואה האלטרנטיבית, והבנתי ששיטת אביבה תעזור לי להתחיל את גיל המעבר מאוחר ככל האפשר"
קראי את סיפור ההצלחה של נילי, שלמדה אצל המדריכה אדוה נפתלי

"האמת היא שמה שקרה הוא בגדר פלא קטן מבחינתי"
"התרגילים עזרו לי להתחבר אל הגוף ולהחיות אותו מחדש. בזכותם, גם התשוקה חזרה" כשנחשפה שי, לשיטת אביבה, הבינה שיש בכוחה להאט את התהליך המואץ של גיל המעבר שהתחולל בגופה.
קראי את סיפור ההצלחה של שי, שלמדה אצל המדריכה אדוה נפתלי


שיטת אביבה: אימון תנועתי לשיפור הפוריות, להסדרת המחזור וגיל המעבר באופן טבעי.
פותח ע"י פלוטו מקבוצת ATP בניית אתרים