עמוד הבית|English|العربية|צור/י קשר

מיכל דחב"ש - תל אביב

לתאום פגישה עם המדריכה מיכל ארטמן-דחב"ש מתל-אביב, התקשרי: 050-6434343

פרטי התקשרות עם מיכל דחב"ש
איך מגיעים למיכל?
הכתובת:  נחמני 53 תל-אביב
 
ניתן להגיע בכל קווי התחבורה הציבורית העוברים בדרך מנחם בגין וברחוב המסגר בת"א
 חניה סמוכה בחניון "הרכבת" - כניסה לחניון מרחוב הרכבת או מרחוב יהודה הלוי 
 
מפה


אודות מיכל דחבש: רקע מקצועי ונסיון
מיכל ארטמן דחב"ש - מדריכה מוסמכת של שיטת אביבה, מורה לפילאטיס, מטפלת שיאצו. B.A. בסוציולוגיה וB.A. כללי מאוניברסיטת ת"א. בוגרת האקדמיה להכשרת מורים למחול - Remscheid - גרמניה.
 
זה למעלה מ-25 שנים שאני עוסקת בתנועה ובטיפול - זה החל בילדותי כתלמידת מחול צעירה, רקדנית בקבוצת מחול באירופה, בלימודי כוריאוגרפיה והוראת מחול בגרמניה, המשיך בלימודי שיאצו והוראת פילאטיס.
 
היום, לאחר שנים רבות שבהם רקדתי, לימדתי וטיפלתי, הבשלות שלי, הידע והניסיון  מזדככים אל מה שאני רואה כמשימה ויעוד בחיי - ללמד נשים להכיר את גופן, לשלוט בו ולהגיע לריפוי. 
המפגש המרתק עם אישה בנקודת זמן לעיתים משברית, כשתסכול וחשדנות מלווים אותה בתחילה הדרך, המסע שאליו אנחנו יוצאות יד ביד שבו היא מגלה את גופה ואת תגובותיו לתנועה ומשם לריפוי מלא ולהריון מבורך הם התנועה שלי קדימה.
 
אני אמא לשלושה בנים (הו"י), דניאל, הבכור, שאותו ילדתי בגיל 37, הלל האמצעי וויטאל חיים הקטן שנולד בהיותי בת 45 את שלושתם הריתי וילדתי באופן טבעי.
 
אני יודעת מניסיוני, שמרגע שנדע להכיר את הגוף שלנו, שנלמד להתכוון ולהאמין בו, שנגרום לו להגיב לתנועה, כך גם נוכל לרפא אותו.
 
אני מזמינה אותך לרקוד איתי את הריקוד הפורה.


סיפורי הצלחה אצל המדריכה מיכל דחבש


" אם תצליחי להיכנס להיריון מביצית שלך, זה יהיה לא פחות מנס"

בניגוד לפרופסור, מיכל לא חשבה לרגע שהסיכוי הוא קרוב לנס. היו מאחוריה מספיק סיפורי הצלחה, שלה ושל מדריכות אחרות, על נשים שהצליחו להוריד את ה-FSH בזכות תרגילי שיטת אביבה ולהרות בהצלחה. "מיכל הייתה נהדרת. היא עודדה אותי מאוד ונתנה לי להרגיש שלא הכל אבוד וסופי כמו שניבא הרופא. כבר בשיחה הראשונה החלטנו ללכת על טיפול משולב שכולל את שיטת אביבה ודיקור סיני. מיכל הפנתה אותי למדקרת שהכירה ובמקביל הדריכה אותי בסדרה של תרגילים. בסך הכל נפגשנו ארבע פעמים, אבל הטיפול והעידוד היו עצומים".
קראי את סיפורה של שני, מטופלת של מיכל דחבש


"גם אם זו הרכבת האחרונה, נתפוס אותה"
"אני מספרת על השיטה לכל מי שרוצה לשמוע. אני מאמינה שבלי המפגש עם מיכל, התינוקת שלי לא הייתה כאן היום. אני אומרת לכל מי שמוכנה לשמוע שיש מידה של אחריות אישית למה שקורה לך. גם אם הרופאים אומרים שאין מה לעשות וזה לא תלוי בך – זה לא נכון. זה כן תלוי בך, במידה מסוימת, ואת יכולה לקחת את זה לידיים. לא לחכות לנס, אלא להיות פעילה. כשאת יוזמת ומאמינה, היקום כבר יעשה את שלו"
קראי את סיפורה של הדס, מטופלת של מיכל דחבש


"אין לי ספק שלנוכחותה המיטיבה של מיכל, יש יד בכניסה המהירה להריון. אני מודה לאל על שהגעתי אליה"
"מיכל היא נשמה גדולה, נדיבה ורחבת לב. היא טיפוס אופטימי מיסודה, וברגע שהיא הסבירה לי את עקרונות השיטה, מיד התחברתי אליה. פתאום הכל נעשה כל כך הגיוני, והיה ברור לי שמכאן ממשיכים – שמצאתי את הדרך שלי. חשוב לי לומר שמיכל הנחתה אותי על בסיס קבוע, בשיחות טלפון שבועיות, וזה היה מעין תהליך שנמשך ונבנה בינינו- לא רק שהיא הנחתה אותי במסירות יום יום, היא גם תמכה בי נפשית לאורך כל הדרך, ואני מאמינה שזה השפיע לא פחות. נקשרתי אליה מאוד, ואין לי ספק שלנוכחותה המיטיבה יש יד בכניסה המהירה להריון. אני מודה לאל על שהגעתי אליה".
קראי את סיפורה של ש', מטופלת של מיכל דחבש


"בזכות שיטת אביבה, יש לי עוד ילדה!"
מ.א. תמיד האמינה בכוחו של גופה לרפא את עצמו, גם כשהרופאים התעקשו שאין לה סיכוי לבייץ באופן טבעי..."לפני שאת מתחילה בטיפולי פוריות, תני צ'אנס לגוף שלך לרפא את עצמו"
קראי את סיפורה של מ', מטופלת של מיכל דחבששיטת אביבה: אימון תנועתי לשיפור הפוריות, להסדרת המחזור וגיל המעבר באופן טבעי.
פותח ע"י פלוטו מקבוצת ATP בניית אתרים