עמוד הבית|English|العربية|צור/י קשר

מירב סלומון - בני ברק

לתאום פגישה עם המדריכה מירב סלומון מבני-ברק | רעננה, התקשרי: 052-5401210

פרטי התקשרות עם מירב סלומון

אודות מירב: רקע מקצועי ונסיון


מורה בכירה בהוראת שיטת אביבה. בוגרת הקורס השני להכשרת מדריכות של שיטת אביבה. עם הצלחות רבות וניסיון רב בתחום. מורה בכירה ליוגה נשית ורפואית מזה 17 שנים. מתמחה בשילוב של תרגילי שיטת אביבה בטיפולי פריון, ובשחלות פוליצסטיות. מעבירה בלימוד איתה את הרעיון של הרפייה שמובילה לריפוי.
 


לאחר שנים של לימוד יוגה נשית והבנת הצורך של נשים בחיזוק פנימי, התוודעתי לשיטת אביבה. לימוד שיטת אביבה היה למעשה רק המשך ישיר לתחום ההתמחות שלי, ותוספת חשובה לעזרה אותה אני מגישה מדיי יום לנשים שחוות קושי.

מתוך נסיון אישי, הבנתי שאשה שלא נקלטת או חווה צער וקושי בתחום הפוריות, נקודת המבט שלה על עצמה, משתנה ולא לטובה.... ולכן התנועתיות המשמחת והקלילה של שיטת אביבה, הזרמת הדם האינטנסיבית, העיסוי שהתרגילים עושים מזרימים חיות ושמחה במקום אותו העצב שאיים לכבוש כל חלקה טובה!

ואז גם לצעוד יד ביד עם המטופלת, לחשוב יחד, לקוות ביחד, נתן לשתינו סיפוק אדיר, וכמובן..... להיות מוזמנת לבריתות ולמסיבות להולדת הבת, היה ולו רק קצת מהנחת שכל מורה חולמת עליה.

מוזמנות למסע משותף, עדין ומרתק, משמח ומחזק!

מירב סלומון

לקריאת מאמר על מירב


המלצות וסיפורי הצלחה אצל המדריכה מירב סלומון


צריך פשוט לקחת את המושכות לידיים ולהתחיל לתרגל
"אל מירב סלומון, המדריכה, הגעתי בעזרת המרכז לשיטת אביבה. נפגשנו בסך הכל שלוש פעמים, אבל מירב שמרה איתי על קשר רצוף לאורך כל זמן התרגול, עד שנכנסתי להריון - התרגול הוכיח לי שלא צריך הורמונים שיוציאו בכוח את הביצית מהשחלה. צריך פשוט לקחת את המושכות לידיים ולהתחיל לתרגל"
  קראי את סיפורה של עינת, שתרגלה בשיטת אביבה אצל מירב סלומון


  תודה רבה רבה למירב סלומון - מורה מצויינת שליוותה אותי ברגישות ובסבלנות רבה
  "התחלתי להתייאש, אבל כשהבנתי שהזקיקים לא כל כך גדלים ולא רואים התקדמות והבנתי שמאוד יכול להיות שאם אתרגל כמו שאני אמורה זה ישפיע יותר על הגדילה, אז תוך התייעצות אינטנסיבית ומעמיקה עם מירב, תרגלתי בצורה חזקה בימים שאחרי הטבילה מכיוון שהביוץ עדיין לא הגיע. לשמחתי, באותו חודש ראינו שהיה ביוץ, אמנם היה מאוחר, אבל היה! כעבור כשבועיים הבדיקה הביתית הראתה תוצאה חיובית!"
   קראי את מכתב התודה שכתבה מטופלת, שתרגלה בשיטת אביבה אצל מירב סלומון   שיטת אביבה: אימון תנועתי לשיפור הפוריות, להסדרת המחזור וגיל המעבר באופן טבעי.
   פותח ע"י פלוטו מקבוצת ATP בניית אתרים