עמוד הבית|English|العربية|צור/י קשר

מלי אלי - גבעת עדה

לתאום פגישה עם המדריכה מלי אלי מגבעת-עדה / רמת-גן, התקשרי: 054-8062886פרטי התקשרות עם מלי אלי

את מוזמנת ליצור קשר לתאום פגישה עם המדריכה מלי אלי 

 • בטלפון: 054-8062886
 • במייל: masudale@walla.com


איך מגיעים לקליניקה של מלי?

 • כתובת ברמת-גן - מעלה השחר 15
  ( חצר ובית עם דלת כחולה. לפתוח את הדלת ולעלות ולהמתין בחדר המתנה)

 • הכתובת בגבעת עדה - הארזים 53
  (משפחת קושניר- להחנות במקביל לכביש, בית קדמי)

אודות מלי: רקע מקצועי וניסיון

מלי, בעלת ניסיון של 5 שנים בהוראת השיטה ובליווי נשים וזוגות המתקשים להרות. ניסיונה הרב בטיפול בבעיות נשים ובאי-פריון, הולך אחורה כ-20 שנה, והיא משלבת בקשר עם המטופלים גם מניסיונה ומכישוריה הרבים: טיפול במגע בשיטת אבי גרינברג, תטא הילינג, דמיון מודרך, NLP, רפלקסולוגיה ו"ימימה". לניסיונה המקצועי של מלי, מצטרף ניסיונה האישי, כשחוותה על בשרה טיפולי פוריות בדרך להורות. 
מלי היא מהבכירות שבמדריכות שיטת אביבה והיא חלק מהצוות המוביל של מרכז שיטת אביבה, במסגרתו היא נוטלת חלק במחקר קליני של השיטה ובגיבוש מתודות אשר ישפרו את אחוזי ההצלחה של המטופלות. יתרונה הגדול הוא בערך הרב שהיא נותנת לליווי המטופלת במשך תקופת התרגול - מלי נותנת את כל-כולה ומקדישה את מלא תשומת הלב האישית והמקצועית לכל מטופלת. היא מחדירה מוטיבציה ואמונה אשר מוכיחה את עצמה בהמשך, באחוזי ההצלחה הגבוהים של המטופלות שלה.
 
שמי מלי אלי ואני מטפלת מזה 20 שנים בשיטות מגע שונות, ועם התמקדות והתמקצעות בכל הנוגע במערכת ההורמונלית של האישה ובבעיות פריון. במשך השנים פגשתי נשים רבות שדרך העבודה איתי מצאו מזור לבעיות כמו כאבי מחזור קשים, מחזור שפסק פתאום, גלי חום ונשים שלא הצליחו להכנס להריון.
 
לאורך השנים, מצאתי הקבלה בין עבודה על גוף ורפלקסולוגיה, והקשרים דומים של זרימה והנעה וחימום שאני רואה לכל אורך הדרך בתרגילים של שיטת אביבה, וזה גם מה שתפס אותי בשיטה - ההגיון שאני מוצאת בהרבה מהתנועות, שממש מקביל לטכניקות שונות במגע שאני עושה עם הנשים.
 
כבר שנים אני מטפלת ומרפאה אנשים במצבים שונים ומתוך זה ניתבתי את הדרך שלי לעבודה עם נשים על כל הנושא ההורמונלי - בעיות מחזור,PMS, הריון, מיניות, IVF , לווי נשים בחדרי לידה ועוד.
 
בכל אילו נגעתי וטיפלתי רבות בעבר ואת הידע והמקצועיות הזאת אני מביאה לתירגול.
לחצי לקריאת מאמר על מלי - "עצות שלא תשמעי מרופא הפריון שלך..."


המלצות וסיפורי הצלחה אצל המדריכה מלי אלי


"מלי הייתה מקסימה. שלווה, משדרת חום וביטחון"
"לו הכרתי את שיטת אביבה לפני שהתחלתי בהזרעות, בכדורים, בזריקות - יכול להיות שהייתי חוסכת מגופי כמות נכבדה של הורמונים וטלטלה רגשית", כך אומרת מירי, פרסומאית בת 39, שחובקת היום תאומים.
  קראי את סיפורה של מירי, שלמדה אצל מלי אלי


  "היה לי אמון מלא בשיטה ובמלי המדריכה, שנתנה לי ליווי צמוד לאורך כל הדרך"
  "כאישה שמטופלת אצל רופא פריון, אין לך הרבה 'משחק'. את מקבלת הוראות והנחיות, וזה מה שאת עושה. אין לך כמעט מקום, כמטופלת, להשפיע על התהליך. כאן, עם שיטת אביבה, הרגשתי שאני יכולה להשפיע, לקחת חלק פעיל בתהליך שמנוהל בדרך כלל רובו ככולו בידי הרופא".
   קראי את סיפורה של יונית, שתרגלה בשיטת אביבה אצל מלי אלי


   "הרגשתי עם מלי. חיבור וכימיה מידיים. היא התחילה לטפל בי בדרכה הנעימה, המרגיעה והתומכת"
   "הייתי סקפטית, אבל לא היה לי מה להפסיד" - הרופא התעקש שיש לה "שחלות פוליציסטיות מלידה", אבל יעל, שכל חייה לא חוותה בעיות הורמונליות, התקשתה לקבל את הקביעה והאמינה שהיעלמות המחזור בגיל 31 היא תוצאה של הפסקת השימוש בגלולות. שישה חודשי תרגול על פי שיטת אביבה הספיקו עד שהרופא שאיבחן אותה פסק: "את נקייה לגמרי"
    קראי את סיפורה של יעל, מטופלת של מלי אלי
    היועצת הפנתה אותה אל מלי אלי, מדריכה בכירה בעלת כ-20 שנות ניסיון בטיפול באי פריון אצל נשים, שגם היא חוותה על גופה את טיפולי הפוריות הקונבנציונליים בדרך לאימהות הנכספת - "היא הייתה מקסימה"

    הן נפגשו שלוש פעמים אבל שוחחו המון בטלפון. מלי לימדה אותה לבצע את התרגילים. חודש וחצי לאחר תחילת תרגול שיטת אביבה הגיעה הווסת. "זה היה ניצחון! פעם ראשונה מאז שנות העשרים המוקדמות שהווסת מגיעה ללא גלולות!" לאחר מכן, מלי המליצה על בדיקת ביוץ. הבדיקה יצאה שלילית אבל מלי לא התרגשה. היא ידעה שגם הביוץ יגיע. "בדיעבד כן היה ביוץ, פשוט בדקתי בתאריך לא נכון. איך אני יודעת? כי נכנסתי להריון!

     קראי את סיפורה של נועה, שנעזרה בשיטת אביבה


     "השיח עם מלי היה אחר ומשהו בי בפנים השתחרר"
     "התחברתי לאישיות של מלי ולמה שהיא משדרת. בטיפול עצמו למדתי תרגילים, הרבה עבודה פיזית ואימון אבל מה שהיה מיוחד, שעם מלי זה היה הרבה מעבר לפיזי. היא נותנת את עצמה ומאוד עזרה לי עם ההתמודדות הנפשית עם הקושי, המתח והציפייה. במהלך הזמן שתרגלתי היה לנו קשר צמוד, שיחות טלפונים על בסיס יומיומי שכללו התעניינות והדרכה צמודה ממלי. הרגשתי עטופה ומגובה"
      קראי את מכתבה של רוני, שנעזרה בשיטת אביבה


      "משהו בגישה של מלי מאוד הרגיע אותי למן הרגע הראשון - כבר במפגש הראשון היה משהו שעבד טוב, שהצליח להשרות עלי שלווה"
      "לא פחות מנס רפואי", אמר לשרון הפרופסור הבכיר, שרק שנה קודם ניסה לעניין אותה בתרומת ביצית. על הנס שקרה לה, תינוקת שחוגגת כעת חצי שנה, אחראים לדעתה האמונה העיקשת שלה ונחישותה, אבל בעיקר – תרגילי שיטת אביבה, שאותם הקפידה לעשות בדבקות.
       קראי את סיפורה של שרון, שתרגלה בשיטת אביבה עם מלי אלי


       "מלי הכניסה לי לראש שאעשה את התרגילים מתוך שמחה אמיתית, מתוך הנאה ולא מתוך סבל"
       "מלי, המדריכה שלי, היא מין רוחניקית כזאת. בהתחלה זה היה לי מוזר, כי אני מאוד לא כזאת ולא ידעתי איך לאכול את זה. אבל היא מלאת רצון ואנרגיה רוחנית, ובסופו של דבר נשביתי בקסם. היא הכניסה לי לראש שאעשה את התרגילים מתוך שמחה אמיתית, מתוך הנאה ולא מתוך סבל. לא כי אני חייבת אותם, אלא כי זה ממלא אותי שמחה. והקשבתי לה: שמתי דיסק עם מוזיקה שאני אוהבת, וככה תירגלתי. אני מאמינה שזה השפיע על מצבי הנפשי – ומכאן גם על מצבי ההורמונאלי. מלי גם שלחה לי אנרגיות בזמן ההזרעה, והיתה איתי ברוחה. אני מאמינה שמשהו מתוך כל זה עבר גם אלי ונתן את התוצאה"
        קראי את סיפורה של שרלי, שנעזרה בשיטת אביבה בליווי של מלי אלי


        "זכיתי לפגוש את אחד האנשים המדהימים ביותר שבהם נתקלתי מעולם"
        "מלי לימדה אותי להרגיש את הגוף ולהניע אותו לפי התרגילים, וגם תמכה בי לאורך כל התהליך, אבל מה שעשה לדעתי את השינוי היה העבודה המדהימה שהיא עשתה איתי ברמה הרגשית. מלי נטעה בי מחדש את האמונה בגוף שלי. התחלתי לתרגל, ופשוט הרגשתי איך אני בעצמי, במו גופי, גורמת לאזור האגן להתעורר לחיים; איך אני מזרימה לשם דם ופשוט יוצקת אל גופי חיים חדשים"
         קראי את סיפורה של מיכל, שתרגלה בשיטת אביבה בליווי של מלי אלי


         "ברצוני לציין לשבח את המענה האדיב, האמפתי, החם והמקצועי שקיבלתי, מלי הייתה ועודנה, תמיד זמינה עבורי ומייעצת לי"
         הייתה לי הזכות להיחשף לשיטה ולהיפגש עם גב' מלי אלי שאימנה והדריכה אותי במשך 3 מפגשים וכן נתנה לי בכל עת שהצטרכתי מענה טלפוני והדרכה כיצד לתרגל את השיטה בהתאם לנסיבות (בתקופה של וסת, לפני ואחרי), אגב גם יעיל לחיטוב הגוף ובכלל לשיפור הכושר הגופני-על כך נאמר "שתי ציפורים במכה אחת" ובמקרה זה אפילו שלוש.........
         ברצוני לציין לשבח את המענה האדיב, האמפתי, החם והמקצועי שקיבלתי ממנה בנוסף לידע רב שרכשתי ממנה ולמידה של השיטה.
         ברוך השם זכיתי להתעבר אשתקד (כחודשיים לאחר שתרגלתי את השיטה) וכיום אני אמא מאושרת.
         מלי הייתה ועודנה תמיד זמינה עבורי ומייעצת לי בהתאם, גם כיום כשברצוני להתכונן להיריון שני.

          קראי את מכתבה של סיגלית, שתרגלה בשיטת אביבה בליווי של מלי אלי


          "הרופאים התייאשו ממני מהר מידי"
          "מלי הסבירה לי את רציונל של השיטה", אומרת הילה, "התרגילים השונים מניעים את אזור הרבייה, מחממים אותו ומזרימים אליו דם שמעורר את האזור לחיים ומחזיר את הגוף לפעילות הורמונלית תקינה ומאוזנת".

           קראי את סיפורה של הילה, שתרגלה בשיטת אביבה בליווי של מלי אלי           שיטת אביבה: אימון תנועתי לשיפור הפוריות, להסדרת המחזור וגיל המעבר באופן טבעי.
           פותח ע"י פלוטו מקבוצת ATP בניית אתרים